Pályázati felhívás

Formáld saját igényeidre, alkoss, fejlessz, valósítsd meg elképzeléseidet! A Creation mindenben partnered lesz!

A Globomax Zrt közel harminc éve fejleszt önkormányzati szavazó, konferencia, jegyzőkönyvező rendszereket. 2021-ben megalkottuk legújabb hardver termékünket, a Creation-t.

Az új pult több lehetőséget biztosít a felhasználóknak, mint amivel eddig cégünk foglalkozott, és szeretnénk kiaknázni ezeket a lehetőségeket a ti segítségetekkel!

Várjuk kidolgozott ötleteiteket, hogy ezt az univerzális eszközt mi mindenre lehet használni szavazó és konferencia rendszer megoldásainkon túl.

Érintésérzékeny, nagy felbontású kijelző segítségével nem csak dokumentumokat, hanem képeket és videókat is könnyedén megjelenít alacsony késleltetéssel. Mivel a rendszer IP alapon működik, főként ilyen IP alapú kommunikációs megoldásokat, ötleteket, terveket várunk tőletek, és az ötletek az eszközön megvalósított demonstrációját kérjük. A szoftver segédleteink Visual Studio-ban készültek C++ nyelven. A pultban futó függvények elérése hálózaton keresztül történik. Olyan megoldásokat keresünk, amelyek ezeket a függvényeket PC (tablet, mobiltelefon) segítségével használják az ötlet megvalósítása érdekében, tehát nem a pultban futó programra, hanem a pultok kezelését szolgáló vezérlő szoftverre várunk ötleteket. Nem ragaszkodunk sem platformhoz, sem programozási nyelvhez. A jelentkezőknek pultot, protokoll leírást, programozási segédlet és heti két konzultációs lehetőséget biztosítunk.

A munkát otthon tudod végezni. Jelentkezzetek 2021. április 10-ig a e-mail címen és bővebb felvilágosítást adunk.

A pályázat összdíja 200 000 Ft, amelyet a három legjobb pályamű között osztunk ki.

A díjakon túl az üzletileg hasznosnak talált pályázatok alkotóit gyakornoki szerződés, vagy más megbízásos jogviszony keretében az ötlet részletes kidolgozásba is be szeretnénk vonni.

A pályázatok beküldési határideje: 2021. május 31.

Globomax Zrt.